Мій перший англо-український, українсько-англійський ілюстрований словник з прикладами :1-4 класи
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Мій перший англо-український, українсько-англійський ілюстрований словник з прикладами :1-4 класи

Мій перший англо-український, українсько-англійський ілюстрований словник з прикладами :1-4 класи

  • Модель: NM057
  • Бонусні бали: 2
  • Наявність: Є в наявності
230 грн Ціна в бонусних бали: 230


мовно

Призначення:

Використання на уроках англійської мови, призначений для учнiв та вчителiв початкових класiв НУШ.
Рекомедована кількість: 15 шт.

Склад та технічні характеристики:
Англо-український словник містить базові слова англійської мови та їхній переклад українською. У ньому охоплено лексику різноманітної тематики, що відповідає чинній програмі з іноземних мов для 1-4 класів. Наведені приклади вживання слів допоможуть школярам навчитися правильно використовувати їх у тій чи іншій мовній ситуації, а ілюстрації розвинуть зорову пам’ять, оптимізуючи таким чином засвоєння англійських лексем. 
Призначений для учнів початкової школи та вчителів.

Кількість сторінок: 480
Обкладинка: Тверда
Формат: 84х108/ 32 (130х200)

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися