Скриня з кришкою для роздаткового матеріалу № A купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Скриня з кришкою для роздаткового матеріалу № A

Скриня з кришкою для роздаткового матеріалу № A

  • Модель: NS028
  • Бонусні бали: 2
  • Наявність: Є в наявності
100 грн Ціна в бонусних бали: 5


нуш

Варіанти забарвлення скринь доступні по запиту. Надійна, міцна скриня для зберігання навчального матеріалу. Ідеально підходить для індивідуального використання як учнем так і для організації робочого процесу вчителя. Закривається кришкою.

Технічні характеристики

Матеріал поліпропілен. Розмір не менш: 39.00см х 29.00см х 7.50см. Об'єм не менш: 5.5 л. 

Комплектація кришка – 1 шт., контейнер для роздаткового матеріалу 1 шт

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання. Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

© Перша Освіта

Ви дивилися