Оплата та доставка
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Оплата та доставка

 

Оплата

Звертаємо Вашу увагу,що оплата здійснюється виключно за безготівковим розрахунком.

Співпрацюємо з державними установами, по договору.

Також працюємо через Prozorro.

 

Доставка

Доставка здійснюється по місту Києву та Україні компанією “Нова пошта”.

Мінімальне замовлення для БЕЗКОШТОВНОЇ доставки по всій території України:

Навчальні посібники від 1 999 гривень

 

Доставка здійснюється на зазначене отримувачем відділення або кур'єром за вказаною адресою особисто в руки замовнику, Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

В середньому, доставка займає 1-3 дні, під час замовлення наші менеджери узгодять з Вами дату доставки перед відправкою товару. Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 50 до 250 грн.). Вартість доставки не входить у вартість товару і оплачується покупцем.

 

Увага! Замовляючи доставку товару кур'єрськими службами (Нова пошта, Міст Експрес) - при отриманні обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а так само його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам.

Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в м. Донецк та м. Луганськ. Разом з тим сильно обмежена і затримується доставка по Луганській і Донецькій областях.