Мікроскоп дитячий купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Мікроскоп дитячий

  • Модель: NP205
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
890 грн Ціна в бонусних бали: 890


прир

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних занять.

Рекомедована кількість: 5 шт.

Склад та технічні характеристики:

Має окуляр, гвинт для наведення фокусу, револьверної насадки, трьох об’єктивів, тримачів, предметного столика, штатива, електричної підсвітки, набір для дослідів, а також – тримач під мобільний телефон, що дає змогу робити фото чи запис збільшуваного предмета.

Мікроскоп виготовлений з пластику, скла та сталі. Кратність його збільшення становить від 100 до 1200 разів. Для живлення потрібні дві батарейки типу АА (не входять у комплект).

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

 

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися