Набір геометричних тіл лабораторний Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Набір геометричних тіл лабораторний

  • Модель: NL118
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Є в наявності
380 грн Ціна в бонусних бали: 380


мат

Призначення:

Використовується в кабінеті математики та початкової школи загальноосвітнього навчального закладу в якостi роздаткового матеріалу.

Рекомедована кількість: 15 шт.

Склад та технічні характеристики:

Тiла: 7 предметів – сфера, конус, піраміда, куб, циліндр, паралелепіпед з квадратом в основі та паралелепіпед з прямокутником в основі. Важливою особливістю даного набору є те, що кожна модель розкладається, щоб наочно продемонструвати, яка геометрична фігура лежить в основі того чи іншого геометричного тіла

Виготовлено з пластика

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися