Колекція "Насіння і плоди" купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Колекція "Насіння і плоди"

Колекція "Насіння і плоди"

  • Модель: NP118
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Є в наявності
640 грн Ціна в бонусних бали: 880


нуш

Колекція використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках біології та природознавства у загальноосвітньому навчальному закладі. Вона містить не менш 10 натуральних зразкiв сухого насіння та не менш 10 муляжів соковитих плодів, що щироко представлені в Україні.  

Кожен зразок сухого насіння має бути щильно запакований у герметичну пластикову прозору ємність та розміщено в окремій секції ложементу пластикової коробки. Супроводжується експлікацією з назвою кожного зразка. Габаритні розміри пластикової коробки не менше 390х290х150мм. Вага не менше 0,8 кг.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися