Комплект для навчання грамоти/письма (на магнітах) — купить с доставкой по Киеву, Днепру, Запорожью, Херсону, Полтаве, Николаеву, Украине | +38 (068) 823 23 00 | Высокий профессионализм, качественное оборудование, низкие цены, консультация, утверждено МОН
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Комплект для навчання грамоти/письма (на магнітах)

Комплект для навчання грамоти/письма (на магнітах)

  • Модель: NM001
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
980 грн Ціна в бонусних бали: 980


мовно

Призначення:

Демонстраційний матеріал під час вивчення української мови в початкових класах, повинен дозволяти використовувати набір, розміщуючи картки на металевій аудиторній дошці.

Рекомедована кількість: 1 штука.

Склад та технічні характеристики:

Зразки каліграфічного письма букв українського алфавіту (великих та малих) не менш ніж 33 картки, ламінованих плівкою з одного боку і мають магнітну поверхню з іншого боку, щільність паперу або картону не менше 300 гр. / м2, розмір кожної картки не менше А5. Барвистість повинна бути не гірше 4 + 0 (повноколір).

Каса букв українського алфавіту (великих та малих) не менш ніж 132 картки (1 картка кожної великої літери розміром не менше А5 та 3 картки кожної малих літер розміром не менше А8), щільність паперу або картону не менше 250 гр. / м2.

Зразки з’єднань каліграфічних букв (нижнього, середнього, верхнього) українського алфавіту (великих та малих) не менш ніж 10 карток та не менш ніж 12 з’єднань на кожнiй, ламінованих плівкою з одного боку і мають магнітну поверхню з іншого боку, щільність паперу або картону не менше 300 гр. / м2, розмір кожної картки не менше А4. Барвистість повинна бути не гірше 4 + 0 (повноколір).


Знакі пунктуації не менш ніж 15 карток, ламінованих плівкою з одного боку і мають магнітну поверхню з іншого боку, щільність паперу або картону не менше 300 гр. / м2, розмір кожної картки не менше не менше 70х100мм.
Скриня для зберігання комплекту з прозорою кришкою та ложементом-вкладкой.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися