Спортивно-ігровий трансформер, тип №1 Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Спортивно-ігровий трансформер, тип №1

  • Модель: L0968
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
5600 грн Ціна в бонусних бали: 5600


ФЗ

Призначення:

забезпечення психологічного комфорту, фізичного розвитку; забезпечується створення комфортного середовища дітьми.

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: Спортивно-ігровий трансформер, тип №1 складається з 4 м’яких різнокольорових модулів.

Модулі набору виконані з пінополіуретану або ізолону. Поверхня модулів виготовлена у вигляді чохлу із штучної шкіри, що легко знімається та миється.

Ігровий майданчик чудово підходить для облаштування дитячих сенсорних кімнат у початковій школі, дитячих ігрових кімнат у розважальних центрах чи вдома. Дозволяє формувати стійкий вестибулярний апарат та фізичний розвиток дітей, в тому числі тих, які мають індивідуальні особливості розвитку

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися