Модульний м’який трансформер «Танграм» Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Модульний м’який трансформер «Танграм»

Модульний м’який трансформер «Танграм»

  • Модель: L0963
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
4500 грн Ціна в бонусних бали: 4500


ФЗ

Призначення:

забезпечення психологічного комфорту, розвитку просторового мислення, фізичного розвитку; забезпечується створення комфортного середовища дітьми.

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: М’який трансформер «Танграм» містить 7 елементів різної конфігурації, розмірів та кольору, розміром у зборі не менше 120×120 см, виконаних з пінополіуретану або ізолону. Поверхня модулів виготовлена із штучної шкіри, що легко миється.

М’який трансформер «Танграм» чудово підходить для облаштування дитячих сенсорних кімнат у початковій школі.

Він підходить не лише для проведення фізичних вправ, а й як розвиваючий та дидактичний елемент під час ігор та занять дітей, в тому числі тих, які мають індивідуальні особливості розвитку. Різні кольори елементів сприяють психоемоційному розвитку вашої дитини, забезпечуючи зміни на краще у випадках мінімальної мозкової дисфункції, мовних порушень, порушень зору або слуху, розладу аутистичного спектру тощо.

З’єднуючи окремі об’ємні геометричні фігури, дитина може зібрати повноцінну картину або окремі модулі. Така гра дозволяє розвивати просторове сприйняття, загальну моторику та рухи.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися