Словник учня початкових класів. Синоніми. Антоніми. Морфеми. НУШ
- Модель: NM050
- Бонусні бали: 1
- Наявність: Є в наявності
Призначення:
Використання на уроках української мови, призначений для учнiв та вчителiв початкових класiв НУШ.
Рекомедована кількість: 15 шт.
Склад та технічні характеристики:
Словник синонімів подає основні синонімічні гнізда української мови (майже 2000), супроводжувані тлумаченням та прикладами вживання. Слова виведені в реєстр та містять відсилки. У словнику антонімів подано 226 антонімічних пар із різних частин мови, які виражають різні типи і ступені протилежності. Кожна пара антонімів має порядковий номер і тлумачення. У словнику наведено алфавітний покажчик антонімічних пар. У морфемному словнику — близько 2250 слів української літературної мови, які розділені на такі найменші значущі частини слова (морфеми): корінь, префікс, суфікс, закінчення.
Кількість сторінок: 160
Обкладинка: М'яка
Формат: 60х84/ 16 (145х200)
*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.
Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»
Ви дивилися
Словник учня початкових класів. Синоніми. Антоніми. Морфеми. НУШ
Призначення: Використання на уроках української мови, призначений для учнiв та вчителiв початкови..