Тлумачний словник української мови учня початкових класів. НУШ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Тлумачний словник української мови учня початкових класів. НУШ

Тлумачний словник української мови учня початкових класів. НУШ

  • Модель: NM053
  • Бонусні бали: 1
  • Наявність: Є в наявності
120 грн Ціна в бонусних бали: 120


мовно

Призначення:

Використання на уроках української мови, призначений для учнiв початкових класiв НУШ.

Рекомедована кількість: 30 шт.

Склад та технічні характеристики:

Однотомний «Шкiльний тлумачний словник української мови» призначений для учнiв та вчителiв початкових класiв. Вiн мiстить малознайомi слова, якi зустрiчаються в пiдручниках чотирирiчної початкової школи з українською мовою навчання. Тут у стислiй i доступнiй формi подано їх тлумачення, особливостi вимови i написання вiдповiдно до норм сучасної лiтературної мови та вимог Державного стандарту початкової освіти.

Кількість сторінок: 324. Обкладинка: М'яка. Формат: 60х84/ 16 (145х200)

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися