Дидактичний навчальний набір "Піраміда математична: прості дроби"
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Дидактичний навчальний набір "Піраміда математична: прості дроби"

Дидактичний навчальний набір "Піраміда математична: прості дроби"

  • Модель: NL091
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
390 грн Ціна в бонусних бали: 390


мат

Призначення:

Навчальний матеріал в початкових класах для використання на уроках математики, як для індивідуальної, так і для групової роботи.  НУШ.

Рекомендована кількість: 7 шт.

Склад та технічні характеристики:

У комплект входять трикутники із завданнями і відповідями не менш 36 шт. Якщо правильно поєднати завдання і відповіді, то утворюється великий трикутник. Учні можуть працювати самостійно або групою від 2 до 5 осіб. Материал пластик, товщина кожного елемента не менш 2 мм, а довжина кожної сторони не менше 40 мм.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися