Набір з природознавства Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір з природознавства спостереження за погодою

Набір з природознавства спостереження за погодою

  • Модель: NP061
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
980 грн Ціна в бонусних бали: 980


прир

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних та лабораторних занять. Набір має можливість дізнаватися факти про погоду, відстежувати зміни погодних умов і експериментувати з парниковим ефектом.

Рекомедована кількість: 7 шт.

Склад та технічні характеристики:

- інструкція з докладним описом експериментів - 1 шт.

- термометр - 1 шт.

- флюгер - 1 шт.

- ветромер - 1 шт.

- компас - 1 шт.

- датчик дощу - 1 шт.

- насіння та земля для кімнатних рослин не менш 0,5 кг - 1 шт.

- м'який ложемент-вкладка для зберігання з індивідуальним розміщенням кожної складової набору – 1шт. 
- пластикова скриня з кришкой - 1шт. 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися