Модель демонстраційного механічного годинника (24 години, годинна, хвилинна) купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования початкових класов составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ +
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Модель демонстраційного механічного годинника (24 години, годинна, хвилинна)

Модель демонстраційного механічного годинника (24 години, годинна, хвилинна)

  • Модель: NL132
  • Бонусні бали: 8
  • Наявність: Є в наявності
790 грн Ціна в бонусних бали: 790


мат

Модель демонстраційного механічного годинника виготовлена з пластмаси, має дві рухомі стрілки (годинна та хвилинна), рух яких взаємопов'язаний. Ціна шкали циферблата - 1хв. Час позначено арабськими цифрами, при цьому зовнішнє коло демонструє позначення часу похвилинно (позначки з інтервалом в 5 хвилин від 1 до 60), серднє коло демонструє почасово (числа від 1 до 12), а внутрішнє коло демонструє позначення часу почасово у 24-х годинному форматі часу (числа від 13 до 24). Виконанні у вигляді моделі на підставці та з магнітним кріпленням для шкільної дошки. 
Габаритні розміри: діаметр не менше 40см.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися