Комплект навчальних годинників (на клас з 30 учнів) роздаткових в скрині купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования початкових класов составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ +38
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір навчальних годинників роздаткових в скрині

Набір навчальних годинників роздаткових в скрині

  • Модель: NL135
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Є в наявності
980 грн Ціна в бонусних бали: 980


мат

Призначення:

Використовується в кабінеті математики та початкової школи загальноосвітнього навчального закладу в якостi роздаткового матеріалу.

Рекомедована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики:

Набір містить годинниковий циферблат виготовлений з картону, має дві рухомі стрілки (годинна та хвилинна) - 30 штук. Постачається в пластмасовій скрині з прозорою кришкою.

 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися