Скриня з кришкою для роздаткового матеріалу № B купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Скриня з кришкою для роздаткового матеріалу № B

Скриня з кришкою для роздаткового матеріалу № B

  • Модель: NS029
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
110 грн Ціна в бонусних бали: 3

Мінімальна кількість для замовлення: 2

нуш

Варіанти забарвлення скринь доступні по запиту. Надійна, міцна скриня для зберігання навчального матеріалу. Ідеально підходить для індивідуального та групового використання учнями та для організації робочого процесу вчителя. Закривається кришкою (в комплекті).

Технічні характеристики

Матеріал поліпропілен. Розмір не менш: 32.00см х 24.00см х 14.00см. Об'єм не менш: 7,5 л. 

Комплектація кришка – 1 шт., контейнер для роздаткового матеріалу 1 шт

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання. Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

© Перша Освіта

Ви дивилися