логічні блоки Дьєнеша купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования початкових класов составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ +38 068 8232300 1-osvita.
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Дидактичне приладдя (логічні блоки Дьєнеша)

Дидактичне приладдя (логічні блоки Дьєнеша)

  • Модель: NL184
  • Бонусні бали: 4
  • Наявність: Є в наявності
420 грн Ціна в бонусних бали: 420


мат

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних занять з математики.

Рекомедована кількість: 7 шт.

Склад та технічні характеристики:

Набiр має 48 фігур різного кольору, величини, об'єму і розміру з пластику. Кожна з фігур набору унікальна. Заняття з блоками спрямовані на формування елементарних математичних понять для дітей від 6 до 8 років. З їх допомогою можна вивчати характеристики об'єктів: колір, форма, об'єм, розмір, вага. Набір у пластиковой скринi з кришкою

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися