Набір конструкторів дерев’яних для розвитку моторики та мислення "Замковий комплекс" (з історичними персонажами) Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Набір конструкторів дерев’яних для розвитку моторики та мислення "Замковий комплекс" (з історичними персонажами)

  • Модель: KZ40139
  • Бонусні бали: 15
  • Наявність: Є в наявності
3100 грн Ціна в бонусних бали: 3100


Инкл

Призначення:

забезпечення тренування, розвитку моторики та мислення

Рекомендована кількість: 5 шт.

Склад та технічні характеристики: Набір конструкторів дозволяє розвивати моторику та мислення, концентрувати увагу та цілеспрямованість. Виготовлений з екологічно-чистої деревини, містить не менше 3 конструкторів різного рівня складності:

«Замок» - містить не менше 290 деталей; розмір моделі у зборі не менше 35×25×25 см.

«В’їзні ворота» - містить не менше 290 деталей; розмір моделі у зборі не менше 47×18×15 см.

«Оборонні мури» - містить не менше 260 деталей; розмір моделі у зборі не менше 30×25×10 см.

Всі деталі конструкторів мають пази для скріплення між собою, що дає стійкості конструкції та можливість задіяти її в грі з історичними персонажами.

Набір також містить 8 історичних персонажів – мешканців замкового комплексу та покрокову інструкція до конструкторів.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися