Масажер багатофункціональний круглий Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Масажер багатофункціональний круглий

Масажер багатофункціональний круглий

  • Модель: MD0032
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
840 грн Ціна в бонусних бали: 840


Наказ 271

Призначення:

Стимуляція тактильної чутливості шкіри, вплив на рефлекторні зони шкіри

Рекомендована кількість: 4 шт.

Склад та технічні характеристики: Масажер багатофункціональний круглий діаметром не менше 30 см має різні шиповані поверхні з обох сторін. Виріб виготовлено з ПВХ; має стійкість  до хімічного впливу лугів, олив, багатьох кислот і розчинників.

Багатофункціональність виробу полягає в тому, що його можна використовувати як масажер кінцівок, як балансир  та  тренажер для профілактики захворювань дихальної системи.  Загально-зміцнююча дія масажера полягає у впливі на рефлекторні зони шкіри. Масажер-балансир дозволяє стимулювати тактильну чутливість шкіри у дітей з аутизмом, порушенням опорно-рухальних функцій за рахунок упору  на шипи-виступи. Масаж стоп сприяє профілактиці плоскостопості. При цьому, надування масажера  сприяє зміцненню легенів та запобіганню їх захворювання.

Чудово підходить для проведення інклюзивних, корекційних та загальних занять. Призначений для оснащення масажних кабінетів, кабінетів ЛФК, спортзалів, ігрових майданчиків спеціалізованих закладів,  реабілітаційних центрів та загальноосвітніх шкіл.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися