Будівельний набір із м’яких модулів, тип №1
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Будівельний набір із м’яких модулів, тип №1

  • Модель: L0964
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
2400 грн Ціна в бонусних бали: 2400


ФЗ. Наказ 271

Призначення:

забезпечення психологічного комфорту, розвитку просторового мислення, фізичного розвитку; забезпечується створення комфортного середовища дітьми.

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: М’який будівельний набір, тип №1 містить не менше 15 елементів різної конфігурації, розмірів та кольору.

Модулі конструктора виконані з пінополіуретану або ізолону. Поверхня модулів виготовлена із штучної шкіри, що легко миється.

Будівельний набір з м'яких модулів дає можливість дітям втілювати в реальні образи все нові і нові ігрові будівельні задуми,

М’який будівельний набір чудово підходить для облаштування дитячих сенсорних кімнат у початковій школі, дитячих ігрових кімнат у розважальних центрах.  

Будівельний набір з м'яких модулів дає можливість дітям втілювати в реальні образи все нові і нові ігрові будівельні задуми. Він підходить не лише для проведення фізичних вправ, а й як розвиваючий та дидактичний елемент під час ігор та занять дітей, в тому числі тих, які мають індивідуальні особливості розвитку.

Тактильні відчуття та кольорове поєднання елементів будівельного набору  дозволяють розвивати просторове сприйняття, загальну моторику та рухи, а також сприяють психоемоційному розвитку вашої дитини. Досліджено, що ігрова терапія забезпечує позитивні  зміни у розвитку дітей з мінімальною мозковою дисфункцією, дітей з мовними порушеннями, порушеннями зору або слуху, розладу аутистичного спектру тощо.

Ви дивилися