Великий дидактичний набір «Дари Фребеля» (14 модулів) Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Великий дидактичний набір «Дари Фребеля» (14 модулів)

Великий дидактичний набір «Дари Фребеля» (14 модулів)

  • Модель: NL043
  • Бонусні бали: 60
  • Наявність: Є в наявності
7000 грн Ціна в бонусних бали: 7000


нуш

Дидактичний набір «Дари Фребеля» використовується для:

- формування елементарних математичних уявлень;

- розвитку логічних здібностей;

- розвитку пізнавально-дослідницької та конструктивної діяльності;

- розвитку дрібної моторики;

- сенсорного розвитку;

- розвитку соціальних і комунікативних умінь;

Набір виготовлений з якісного матеріалу дерева та пластика, і супроводжується методичним посібником. У складі набору 14 модулів.

Використовується в початкових класах шкіл, дитячих садках, оздоровчих центрах, сенсорних кімнатах та кабінетi психологічної реабілітації.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

 

Ви дивилися