Словник з англійської мови з ілюстраціями. НУШ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Словник з англійської мови з ілюстраціями. НУШ

Словник з англійської мови з ілюстраціями. НУШ

  • Модель: NM058
  • Бонусні бали: 1
  • Наявність: Є в наявності
30 грн Ціна в бонусних бали: 30


Мовн.

Призначення:

Використання на уроках англійської мови, призначений для учнiв та вчителiв початкових класiв НУШ.
Рекомедована кількість: 15 шт.

Склад та технічні характеристики:
Словник призначений для учнів та усіх, хто самостійно вивчає англійську мову. Він укладений відповідно до типових освітніх програм, Державного стандарту початкової освіти та чинних підручників. Словник розроблений відповідно до вікових особливостей школярів; запропоновані ілюстрації розвинуть зорову пам’ять, допоможуть збагатити словниковий запас дитини. 

Кількість сторінок: 36
Обкладинка: М'яка
Формат: 70х84/ 16 (170х200)

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися