Секундомір цифровий купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Секундомір цифровий

Секундомір цифровий

  • Модель: NP214
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
290 грн Ціна в бонусних бали: 290


прир

Використовується секундомір в кабінеті початкової школи загальноосвітнього навчального закладу. Прилад застосовується для точного визначення проміжків часу.

Оособливості:

- 3 Кнопки: start / stop, mode, split / reset

- Добре лягає в руку

- Стильний дизайн

- Зручний шнурок

- Показує результат до сотих секунди

- Показує час (чч / мм / сс)

- Дата (число / місяць / день тижня)

- Будильник

- Екран однорядковий

- Можливість перегляду двох результатів

- водонепроникна конструкція.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися