Набір з природознавства Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір з природознавства: спостереження за навколишнім світом

Набір з природознавства: спостереження за навколишнім світом

  • Модель: NP073
  • Бонусні бали: 20
  • Наявність: Є в наявності
7800 грн Ціна в бонусних бали: 7800


прир

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних занять з природознавства. Набір розрахований на роботу групи з 7-10 учнів. Набір дозволяє провести не менше 18 дослідів за розділами: «Розвиток рослини з насіння», «Розмноження рослин», «Рослини і довкілля», «Умови для росту і розвитку рослин», «Рослини і світло», «Рослини і зростання», «Гербарій», «Залежність родючості грунту від її складу», «Склад грунту», « Грунт і волога», «Живі істоти і різні місця існування», «Спілкування тварин», «Тварини і чистота навколишнього середовища», «Вітер в природі та житті людини», «Спостереження за погодою і опади », «Парниковий ефект», «Кругообіг води в природі»

Рекомедована кількість: 3 шт.

Склад та технічні характеристики:

Iнструкція з докладним описом експериментів - 1 шт., чашки Петрі пластикові - 4 шт., піпетки - 4 шт., лупа - 1 шт., листи з гербарних зразками - 2 шт., воронка - 1 шт., пінцет - 1 шт., термометри - 2 шт., стакан - 2 шт., пластикові стакани з носиком (50, 100, 250 і 500 мл) - по 1 шт., лист з розгорткою коробки - 1 шт., лист з розгорткою конуса - 1 шт., светонепроницаемая коробка - 1 шт., ложка-шпатель пластикова - 4 шт., горщики для розсади - 4 шт., піддони-блістери під горщики - 2 шт., лотки для розсади - 4 шт., поліетиленові пакети, совок - 1 шт., ліхтарик - 1 шт., набір для маркування рослин (палички і клейка паперова стрічка) - 1 шт...та інше, не менш 180 пристосувань та елементів.

Пластикова скриня з кришкой - 1шт. 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися