Набір з природознавства: способи очищення води Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір з природознавства: способи очищення води

Набір з природознавства: способи очищення води

  • Модель: NP071
  • Бонусні бали: 20
  • Наявність: Є в наявності
3900 грн Ціна в бонусних бали: 3900


прир

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних занять з природознавства, за темою - способи очищення води. Набір розрахований на роботу групи з 7-10 учнів. І включає такі практичні заняття: 1. Експерімент по очищенню води від сміття за допомогою сітки; 2 Експерімент по очищенню води методом фільтрації через пісок; 3. Експерімент по очищенню води методом осадження; 4. Експерімент по очищенню води за допомогою паперового фільтра; 5. Експерімент по очищенню води за допомогою магніту.

Рекомедована кількість: 3 шт.

Склад та технічні характеристики:

- Iнструкція з докладним описом експериментів та картки- 1 шт.

- пластикова ложка - 2 шт .;

- пластикова воронка - 1 шт .;

- стакан прозорий пластиковий - 3 шт .;

- стакан прозорий пластиковий з отворами - 1 шт .;

- стаканчик пластиковий мірний 50 мл - 2 шт .;

- сітка - 2 шт .;

- магніт - 2 шт .;

- шпатель - 2 шт .;

- порошок заліза металевого - 1 упаковка;

- фарба - 1 шт .;

- паличка скляна - 2 шт .;

- паперовий фільтр - 1 упаковка;

- сито - 1 шт .;

- кольоровий папір - 1 упаковка;

- піднос прозорий - 3 шт .;

- пісок відмитий - 1 упаковка;

- торф - 1 упаковка;

- аркуш білого паперу ламінований - 3 шт .;
- Пластикова скриня з кришкой - 1шт. 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися