Набір сюжетних та предметних малюнків (картинок) на клас, за темою "Морські жителі" у скринi купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования початкових класов составлен с учётом требований 137 НА
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір сюжетних та предметних малюнків (картинок) на клас, за темою "Морські жителі" у скринi

Набір сюжетних та предметних малюнків (картинок) на клас, за темою "Морські жителі" у скринi

  • Модель: NN024
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Є в наявності
780 грн Ціна в бонусних бали: 780


ин

Набори тематичних, сюжетних, предметних малюнків (картинок), відповідно до тем програмового матеріалу, передбачених програмою початкової школи. Набір складається з 30 комплектів в пластиковому контейнері з кришкою. Кожен комплект на пружіні містить не менше 15 двосторонніх карток з малюнком, а на другому боці його англійська назва з транскрипцією, розмір 10х10 см.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися