Набір практичних робіт Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір практичних робіт з природознавства

Набір практичних робіт з природознавства

  • Модель: NP070
  • Бонусні бали: 20
  • Наявність: Є в наявності
3800 грн Ціна в бонусних бали: 3800


прир

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних занять та у позаурочній діяльності з природознавства. Набір розрахований для проведення дослідів, пов'язаних з грунтом, живою природою, водою і повітрям. Набір розрахований для проведення дослідів, пов'язаних з живою природою, водою і повітрям. Набір дозволяє провести не менше 38 робіт за темами: «Властивості води», «Повітря і його властивості», «Дослідження температури повітря», «Спостереження за погодою», «Вивчення будови плодів і насіння», «Вивчення квіткової рослини», «Вивчення листя», «Спостереження за проростанням насіння і зростанням рослин», «Вплив світла на ріст і розвиток рослин», «Посів насіння культурних рослин», «Розмноження кімнатних рослин», «Визначення сторін горизонту».

Рекомедована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики:

Iнструкція з докладним описом експериментів - 1 шт., лупа ручна - 1 шт.,...та інше, 

Пластикова скриня з кришкой - 1шт. 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися