Лабораторна модель механічного годинника, настільна (24 години, годинна, хвилинна стрілки) для учня купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования початкових класов составлен с учётом требований 137 НАКАЗ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Лабораторна модель механічного годинника, настільна (24 години, годинна, хвилинна стрілки) для учня

  • Модель: NL133
  • Бонусні бали: 2
  • Наявність: Є в наявності
270 грн Ціна в бонусних бали: 270


мат

Циферблат виготовлений з пластмаси, має дві рухомі стрілки (годинна та хвилинна), рух яких взаємопов'язаний. Ціна шкали циферблата - 1хв. Час позначено арабськими цифрами почасово (числа від 1 до 12), та похвилинно. Виконанні у вигляді моделі на підставці. Габаритні розміри: діаметр не менше 15 см.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися