Конструктор "Наземний транспорт. Трактор на радіокеруванні" для вивчення різних конструкцій та механізмів купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Конструктор "Наземний транспорт. Трактор на радіокеруванні" для вивчення різних конструкцій та механізмів

Конструктор "Наземний транспорт. Трактор на радіокеруванні" для вивчення різних конструкцій та механізмів

  • Модель: NT086
  • Бонусні бали: 49
  • Наявність: Є в наявності
4870 грн Ціна в бонусних бали: 4870


тех

Відчуй себе професійним фермером разом з розвиваючим конструктором "Наземний транспорт. Трактор на радіокеруванні" на 540 деталей. Комплект дає можливість побудувати трактор та 7 діючих допоміжних агрегатів.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися