Набір кубиків для вивчення шрифту Брайля з англійською абеткою Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Набір кубиків для вивчення шрифту Брайля з англійською абеткою

  • Модель: KZ801046
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
980 грн Ціна в бонусних бали: 980


Инкл

Призначення:

для вивчення букв та знаків рельєфно-крапкового та лінійно-рельєфного шрифту (алфавіту англійської мови). Для індивідуальних та групових занять.

Рекомендована кількість: 15 шт.

Склад та технічні характеристики:   Кубики зі шрифтом Брайля використовуються вчителями спеціалізованих навчальних закладів  і реабілітологами як посібник для вивчення англійського алфавіту людьми з обмеженими можливостями зору.

Кубики розвивають дрібну моторику і відчуття дотику на кінчиках пальців, стимулюють мозкову діяльність і служать посібником для вправи дітей в складанні слів. Заняття з кубиками Брайля (англійська абетка) розвивають логічне, просторове і образне мислення, уважність і пам'ять, основи граматики і навички правопису.

Набір містить 9 дерев’яних кубиків, розміром не менше 40×40×40 мм, на кожному боці кубиків по центру розташована рельєфна літера англійської абетки, а у верхньому куті - відповідний їй крапковий аналог, виконаний шрифтом Брайля

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися