Конструктор із геометричних фігур для вивчення букв та цифр Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Конструктор із геометричних фігур для вивчення букв та цифр

Конструктор із геометричних фігур для вивчення букв та цифр

  • Модель: KZ40140
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
880 грн Ціна в бонусних бали: 880


Инкл

Призначення:

забезпечення тренування, розвитку моторики та мислення

Рекомендована кількість: 7 шт.

Склад та технічні характеристики: Конструктор дозволяє розвивати моторику та мислення. Являючись багатофункціональним, конструктор дозволяє, в процесі складання різних споруд, знайомитись із геометричними фігурами, вивчати англійську абетку та будувати з літер слова, а також вивчати цифри й будувати прості рівняння.

Виготовлений з екологічно-чистої деревини, містить не менше 95 деталей, розміром від 3 до 8 см.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися