Тактильний килимок для розвитку координації рухів, ТИП №2 Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Тактильний килимок для розвитку координації рухів, ТИП №2

Тактильний килимок для розвитку координації рухів, ТИП №2

  • Модель: MD0002
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
1750 грн Ціна в бонусних бали: 1750


Наказ 271

Призначення:

Призначення: забезпечення глибокого масажу тіла, тренування вестибулярного апарату, профілактика плоскостопості

Рекомендована кількість: 4 шт.

Склад та технічні характеристики: Килимок виготовлений з пластику ПЕ різного кольору; розміри килимка не менше 180 × 30 × 3 см; навантаження – до 60 кг.

Тактильний ребристий килимок для розвитку координації рухів сприяє стимуляції рефлексогенних зон під час ходьби дитини по ньому, завдяки чому формується правильний звід стопи. В процесі занять діти можуть самостійно контролювати точність виконання вправ, наступаючи на слідочки, що знаходяться на поверхні килимка. Масажні властивості килимка посилюють кровообіг нижніх кінцівок, зміцнюючи м'язи гомілки.

Виступи килимка стимулюють нервові закінчення, впливаючи через них на всі внутрішні органи.

Чудово підходить для проведення інклюзивних, корекційних та загальних занять. Призначений для оснащення масажних кабінетів, кабінетів ЛФК, спортзалів, ігрових майданчиків спеціалізованих закладів,  реабілітаційних центрів та загальноосвітніх шкіл.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися