Тактильна доріжка-балансир для розвитку координації рухів, ТИП №3 Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Тактильна доріжка-балансир для розвитку координації рухів, ТИП №3

Тактильна доріжка-балансир для розвитку координації рухів, ТИП №3

  • Модель: MD0003
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
980 грн Ціна в бонусних бали: 980


Наказ 271

Призначення:

забезпечення корекції стопи, зміцнення гомілкових суглобів, профілактика плоскостопості, тренування вестибулярного апарату

Рекомендована кількість: 4 шт.

Склад та технічні характеристики: Тактильна доріжка-балансир виготовлена у форму кольорової змійки довжиною не менше 2,5 метрів та діаметром не менше 6 см, наповненою кварцовим піском. Вага виробу не в межах 4 кг. Матеріал поверхні – 100% поліестер.

Тактильна доріжка-балансир для розвитку координації рухів, ТИП №3 «Змійка» сприяє стимуляції рефлексогенних зон під час ходьби дитини по ньому. За рахунок наповнення балансуючої доріжки кварцовим піском «змійка» не перекидається, її можна витягнути в пряму смугу, вигнути зигзагами або петлями. Вона ідеально підходить для фізичного розвитку дітей, в тому числі у дітей з аутизмом, порушенням опорно-рухальних функцій. Масажні властивості доріжки-балансиру посилюють кровообіг нижніх кінцівок, зміцнюючи м'язи гомілки.

Чудово підходить для проведення інклюзивних, корекційних та загальних занять . Призначений для оснащення масажних кабінетів, кабінетів ЛФК, спортзалів, ігрових майданчиків спеціалізованих закладів,  реабілітаційних центрів та загальноосвітніх шкіл.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися