Масажний валик для розслаблення м'язів та посилення кровообігу Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Масажний валик для розслаблення м'язів та посилення кровообігу

Масажний валик для розслаблення м'язів та посилення кровообігу

  • Модель: MD0035
  • Бонусні бали: 1
  • Наявність: Є в наявності
280 грн Ціна в бонусних бали: 280


Наказ 271

Призначення:

забезпечення розслаблення м'язів, покращення кровообігу, стимуляція тактильної чутливості

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: масажний овальний тренажер для розслаблення м'язів виготовлено з ПВХ; розмір не менше 25×5 см.

Використовується з метою покращення кровообігу м'яких тканин хребта, нормалізації тонусу м'язів. Можна використовувати як масажер для стоп з метою запобігання плоскостопості або для масажу долонь з метою розвитку моторики. Чудово підходить для проведення інклюзивних, корекційних та загальних занять. Призначений для оснащення масажних кабінетів, кабінетів ЛФК, спеціалізованих закладів,  реабілітаційних центрів та загальноосвітніх шкіл.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися