Гімнастична стінка для організації оздоровчих заходів, ТИП №1 Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Гімнастична стінка для організації оздоровчих заходів, ТИП №1

Гімнастична стінка для організації оздоровчих заходів, ТИП №1

  • Модель: L0101
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
2400 грн Ціна в бонусних бали: 2400


Наказ 271

Призначення:

Призначення: забезпечення загального фізичного розвитку, підвищення спритності та витривалості, фізичної та емоційної розрядки

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: Конструкція гімнастичної стінки для організації оздоровчих заходів (220×55 см), ТИП №1 виготовлена з деревини (сосна), ретельно відшліфована та покрита лаком для меблів. В комплектацію входить причіпне обладнання: канат для лазіння;  сходи мотузкові з дерев'яними перекладинами; трапеція гімнастична; кільця гімнастичні з пластику, а також комплект для кріплення.

* Конструкція гімнастичної стінки може бути виготовлена з буку або металу; колір під натуральну деревину або різнокольорова. Ціна виробу розраховується з урахуванням запиту Замовника.

 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися