Будівельний набір із м’яких модулів, тип №4 Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Будівельний набір із м’яких модулів, тип №4

Будівельний набір із м’яких модулів, тип №4

  • Модель: L0967
  • Бонусні бали: 7
  • Наявність: Є в наявності
9500 грн Ціна в бонусних бали: 9500


ФЗ

Призначення:

забезпечення психологічного комфорту, розвитку просторового мислення, фізичного розвитку; забезпечується створення комфортного середовища дітьми.

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: М’який будівельний набір, тип №4 містить 30 елементів різної конфігурації, розмірів та кольору.

Модулі набору виконані з пінополіуретану або ізолону. Поверхня модулів виготовлена із штучної шкіри, що легко миється.

М’який будівельний набір (конструктор) чудово підходить для облаштування дитячих сенсорних кімнат у початковій школі, дитячих ігрових кімнат у розважальних центрах. Конструктор у вигляді гри «Тетріс», дозволяє розвивати, логіку, просторове  мислення  та сприйняття, загальну моторику та рухи.

Будучи багатофункціональним, конструктор підходить не лише для проведення фізичних вправ, а й як розвиваючий та дидактичний елемент під час ігор та занять дітей, в тому числі тих, які мають індивідуальні особливості розвитку.  Він дозволяє знайомитись із геометричними фігурами, а тактильні відчуття та кольорове поєднання елементів будівельного набору сприяють психоемоційному розвитку вашої дитини, створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища, забезпечуючи зміни на краще у випадках мінімальної мозкової дисфункції, мовних порушень, порушень зору або слуху, розладу аутистичного спектру тощо.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися