Будівельний набір із м’яких модулів, тип №2 Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Будівельний набір із м’яких модулів, тип №2

Будівельний набір із м’яких модулів, тип №2

  • Модель: L0965
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Є в наявності
14300 грн Ціна в бонусних бали: 14300


ФЗ

Призначення:

забезпечення психологічного комфорту, розвитку просторового мислення, фізичного розвитку; забезпечується створення комфортного середовища дітьми.

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: М’який будівельний набір, тип №2 містить 28 елементів різної конфігурації, розмірів та кольору.

Модулі будівельного набору виконані з пінополіуретану або ізолону. Поверхня модулів виготовлена із штучної шкіри, що легко миється.

М’який будівельний набір чудово підходить для облаштування дитячих сенсорних кімнат у початковій школі, дитячих ігрових кімнат у розважальних центрах. З’єднуючи окремі об’ємні геометричні фігури, дитина може зібрати кубик Рубика або  втілити ігрові будівельні задуми. Така гра дозволяє розвивати просторове сприйняття, загальну моторику та рухи.

Він підходить не лише для проведення фізичних вправ, а й як розвиваючий та дидактичний елемент під час ігор та занять дітей, в тому числі тих, які мають індивідуальні особливості розвитку.

Тактильні відчуття та кольорове поєднання елементів будівельного набору сприяють психоемоційному розвитку вашої дитини, створюють гармонійне сприйняття ігрового середовища, забезпечуючи зміни на краще у випадках мінімальної мозкової дисфункції, мовних порушень, порушень зору або слуху, розладу аутистичного спектру тощо.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися