Набір таблиць "Англійський алфавіт в малюнках" купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір таблиць "Англійський алфавіт в малюнках"

Набір таблиць "Англійський алфавіт в малюнках"

  • Модель: NN001
  • Бонусні бали: 2
  • Наявність: Є в наявності
180 грн Ціна в бонусних бали: 180


ин

Призначення:

Демонстраційний матеріал під час вивчення англійської мови

в початкових класах.

Рекомедована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики:

У наборі 52 таблиці, формат 340х490 мм. , щільність паперу або картону не менше 250 гр. / м2, барвистість повинна бути не гірше 4 + 0 (повноколір). Зображено певну літера англійського алфавіту, подано написання і транскрипцію слів, що починаються цією літерою, а також малюнки-ілюстрації до кожного слова (рослини, тварини, люди, предмети неживої природи, герої казок тощо). 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися