Набір лабораторний з вивчення явища магнетизму Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір лабораторний з вивчення явища магнетизму (для початкової школи)

Набір лабораторний з вивчення явища магнетизму (для початкової школи)

  • Модель: NP066
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Є в наявності
970 грн Ціна в бонусних бали: 970


прир

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних та лабораторних занять. Набір має не менше 7 дослідів і експериментів по магнетизму, включаючи теми: магнітний компас, ваги та магнітна підвіска, антигравітаційне тіло,  стрижень та маятник.

Рекомедована кількість: 7 шт.

Склад та технічні характеристики:

- інструкція з докладним описом експериментів та лист з малюнками - 1 шт.

- тонкий стрижень з кільцем  - 1 шт.

- шестикутний стрижень  - 1 шт.

- круглий стрижень  - 1 шт.

- смуга з наклейкою  - 1 шт.

- мідна шайба - 1 шт.

- гайка металева- 10 шт.

- магніт - 7 шт.

- опорна плитка - 1 шт..... не менш 31 елемента

- м'який ложемент-вкладка для зберігання з індивідуальним розміщенням кожної складової набору – 1шт. 
- пластикова скриня з кришкой - 1шт. 

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися