Набір для розвитку слуху "Звукові циліндри" купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Набір для розвитку слуху "Звукові циліндри"

  • Модель: NC043
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Є в наявності
800 грн Ціна в бонусних бали: 800


нуш

Заняття з звуковими циліндрами тренують: розвиток слуху, слухову пам'ять, моторику та звуки навколишнього світу. Набір призначений для індивідуального та групового (не менше 6 дітей) навчання.

 

Набiр має скриню з двома отворами в кожному з яких по 6 дерев'яних циліндрів з червоними та синіми кришками, методичні вказівки. Вони мають різні наповнювачі які при струсі видають різні шуми та звуки від тихого до гучного. У кожного циліндра з кришкою одного кольору є пара - з кришкою іншого кольору, що видає аналогічний звук.

Дітей ознайомлюють з правилами та циліндрами, що видають звуки і порівнюють гучність шумів. Тепер можливо проводити завдання на складання звукових рядів:

- визначити найгучніший циліндр;

- визначити найтихіший циліндр;

- вибудувати ряд циліндр від гучного до тихого;

- вибудувати ряд циліндр зі звуками від тихого до гучного;

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися