Набір конструктор фігур №4 (Тіла Платона) Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір конструктор фігур №4 (Тіла Платона)

Набір конструктор фігур №4 (Тіла Платона)

  • Модель: NL129
  • Бонусні бали: 20
  • Наявність: Є в наявності
1980 грн Ціна в бонусних бали: 1980

Мінімальна кількість для замовлення: 5

мат

Призначення:

Використовується в кабінеті математики та початкової школи загальноосвітнього навчального закладу в якостi роздаткового матеріалу.

Рекомедована кількість: 7 шт.

Склад та технічні характеристики:

Набір містить більше 130 елементів з яких можна зібрати об'ємні геометричні фігури: піраміда, призма, куб, тетраедр, октаедр i др., що виготовлені з пластику. З елементами конструктора в руках легше знайомитися з поняттями: багатокутники, вершини, плоскі кути; багатогранники, їх межі, ребра, вершини, кути між площинами, багатогранні кути, розгортки фігур, площа поверхні, об'єм тіла. Фігури з цифрами щільно скрепляються між собою і утворюють об'ємну фігуру. Постачається в пластмасовій скрині з прозорою кришкою. Використовується в якості роздавального матеріалу під час вивчення математики в початкових класах на 2-5 учнiв.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися