Лупа ручна шкільна (90мм) купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Лупа ручна шкільна (90мм)

Лупа ручна шкільна (90мм)

  • Модель: NP210
  • Бонусні бали: 1
  • Наявність: Є в наявності
70 грн Ціна в бонусних бали: 70

Мінімальна кількість для замовлення: 10

прир

Лупа ручна шкільна

Прилад для спостереження використовується в кабінеті біології, початкової школи та географії загальноосвітнього навчального закладу під час проведення лабораторних робіт. Лупа призначена для спостереження невеликих об’єктів, деталі яких не можливо роздивитися не озброєним оком.

Технічні характеристики

Виготовлена зі скла в пластмасовій оправі з ручкою. Збільшення 3х-5х.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися