Конструктор для вивчення різних конструкцій та механізмів Перелік обладнання для початкових класів +38 066 797 7300 відповідає Концепції Нової української школи ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Конструктор для вивчення різних конструкцій та механізмів

Конструктор для вивчення різних конструкцій та механізмів

  • Модель: NT067
  • Бонусні бали: 25
  • Наявність: Є в наявності
2800 грн Ціна в бонусних бали: 2800


тех

Призначення:

Використання на уроках в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для для практичних занять.

Рекомедована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики:

Представлений конструктор  відкриє дивовижний світ автомобілів і двигунів. Завдяки 280 деталям можна побудувати 8 різних моделей транспорту з різними приводами руху. Учень вивчить принцип дії різних приводів автомобіля, серед яких: привід від вигнутого стержня, повітряної кульки, вітровий привід, мотор з резинкою та інші.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися