Набір розбірних рядків зі збільшеними шестикрапками для вивчення шрифту Брайля Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300

Набір розбірних рядків зі збільшеними шестикрапками для вивчення шрифту Брайля

  • Модель: KZ801043
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
980 грн Ціна в бонусних бали: 980


Инкл

Призначення:

засвоєння шрифту Брайля; для індивідуальної роботи.

Рекомендована кількість: 15 шт.

Склад та технічні характеристики:  набір рядків набірних із брайлівськими символами  використовуються вчителями спеціалізованих навчальних закладів  і реабілітологами як посібник на перших стадіях вивчення українського алфавіту та цифр   людьми з обмеженими можливостями зору, дозволяє  записувати  цифри, літери чи будь-які знаки по системі Брайля.

Набір містить 2 однакових набірних рядки, виконаних із деревини або пластику. Рядки розділені на 10 секторів розміром не менше 30×50 мм , в кожному з яких є 6 отворів для запису необхідного символу чи цифри. В комплект також входять не менше 120 (по 60 на кожен рядок) металевих, пластикових чи дерев’яних штифтів для набору відповідної літери (цифри або знаку).

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися