Набір килимків масажних круглих Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Набір килимків масажних круглих

Набір килимків масажних круглих

  • Модель: MD0033
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
1120 грн Ціна в бонусних бали: 1120


Наказ 271

Призначення:

Стимуляція тактильної чутливості шкіри, вплив на рефлекторні зони шкіри

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: Набір містить 6 килимків масажних круглих діаметром не менше 20 см. Виріб виготовлено з ПВХ; має стійкість  до хімічного впливу лугів, олив, багатьох кислот і розчинників.

Килимки можна використовувати як окремі масажери стоп та рефлекторних зон шкіри, а також викладати їх у вигляді тактильної доріжки. Перестрибування дитини в «кочки» на «кочку» забезпечує стимуляцію нервових закінчень, впливаючи через них на всі внутрішні органи. Масажні властивості килимків посилюють кровообіг нижніх кінцівок, зміцнюючи м'язи гомілки, сприяючи профілактиці плоскостопості. Набір килимків масажних застосовують в ігровій терапії для дітей з аутизмом та порушенням опорно-рухальних функцій. Чудово підходить для проведення інклюзивних, корекційних та загальних занять. Призначений для оснащення масажних кабінетів, кабінетів ЛФК, спортзалів, ігрових майданчиків спеціалізованих закладів,  реабілітаційних центрів та загальноосвітніх шкіл.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися