Модульний м’який трансформер «Бруски» Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Модульний м’який трансформер «Бруски»

Модульний м’який трансформер «Бруски»

  • Модель: L0962
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Є в наявності
4500 грн Ціна в бонусних бали: 4500


ФЗ

Призначення:

забезпечення психологічного комфорту, розвитку просторового мислення, фізичного розвитку; забезпечується створення комфортного середовища дітьми.

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: Набір різнокольорових м’яких брусків містить 20 елементів розміром не менше 60×15×15 см, виконаних з пінополіуретану або ізолону. Поверхня модулів виготовлена із штучної шкіри у вигляді чохла, який легко знімається та миється.

Розміри брусків дозволяють зібрати сухий басейн для вашої дитини або створити зону для виконання фізичних вправ.

Елементи набору чудово підходять для колективних ігор та занять дітей, в тому числі тих, які мають індивідуальні особливості розвитку, дозволяючи розвивати просторове сприйняття, загальну моторику та рухи. Чудово підходять для облаштування дитячих сенсорних кімнат або кабінетів лікувальної фізкультури.

Різні кольори елементів сприяють психоемоційному розвитку вашої дитини, забезпечуючи зміни на краще у випадках мінімальної мозкової дисфункції, мовних порушень, порушень зору або слуху, розладу аутистичного спектру тощо.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися