Дитячий масажний м’яч №2 для посилення кровообігу та розвитку моторики Перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для спеціальних закладів ЗАПИТ: info@1-osvita.com.ua доставка по УКРАИНЕ +38 066 797 7300
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Дитячий масажний м’яч №2 для посилення кровообігу та розвитку моторики

Дитячий масажний м’яч №2 для посилення кровообігу та розвитку моторики

  • Модель: MD0037
  • Бонусні бали: 1
  • Наявність: Є в наявності
57 грн Ціна в бонусних бали: 57


Наказ 271

Призначення:

покращення кровообігу, стимуляція тактильної чутливості, розвиток моторики

Рекомендована кількість: 1 шт.

Склад та технічні характеристики: масажний м’яч №2 діаметром не менше 8 см виготовлено з ПВХ.

Використовується з метою покращення кровообігу та нормалізації тонусу м'язів верхніх кінцівок. Масаж долонь сприяє розвитку дрібної моторики. Чудово підходить для проведення інклюзивних, корекційних та загальних занять. Призначений для оснащення масажних кабінетів, кабінетів ЛФК, спеціалізованих закладів,  реабілітаційних центрів та загальноосвітніх шкіл.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися