Розвиваюча гра "Похищение века" купить по низкой цене Набір настільних розвивальних ігор со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования початкових класов составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ +
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Розвиваюча гра "Похищение века"

Розвиваюча гра "Похищение века"

  • Модель: RR040
  • Бонусні бали: 1
  • Наявність: Є в наявності
100 грн Ціна в бонусних бали: 100


и

З будинку відомого колекціонера і ювеліра Містера Грега був викрадений один з найбільших діамантів світу. Злочин було зроблено в той час, коли в будинку знаходилися гості. Поліція встановила, що зловмисників двоє і один з них - хтось із гостей. Єдиний шанс розшукати зниклого злочинця і знайти викрадений камінь - це викрити зловмисника, який перебував усередині будинку. Тепер настала черга детективів (тобто гравців), проявити свою спритність, винахідливість і професіоналізм, для того, щоб розкрити цю заплутану злочин.

Правила гри

Комплектація: ігрове поле, 6 ігрових фішок, 6 карток «підозрювані», 6 карток «речові докази», 9 карток «кімнати», 3 картки для інформації, 6 фішок різного кольору, форма для карток, 2 гральних кубика, 25 аркушів для позначок , конверт, інструкція.

Ви дивилися