Колекція "Корисні копалини" купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Колекція "Корисні копалини"

Колекція "Корисні копалини"

  • Модель: NP112
  • Бонусні бали: 10
  • Наявність: Є в наявності
650 грн Ціна в бонусних бали: 650


нуш

Колекція використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках біології та природознавства у загальноосвітньому навчальному закладі. Вона містить натуральні зразки основних копалин, що щироко представлені в Україні.  

Зразки:

Зразок № 1. Кам’яне вугілля

Зразок № 2. Концентрат залізної руди

Зразок № 3. Цинк гранульований

Зразок № 4. Олово гранульоване

Зразок № 5. Алюміній гранульований

Зразок № 6. Глина

Зразок № 7. Пісок

Зразок № 8. Крейда

Зразок № 9. Сіль

Зразок № 10. Кремінь

 

Кількість зразків - не менше 10шт. Кожен зразок має бути щильно запакований у герметичну пластикову прозору ємність та розміщено в окремій секції ложементу пластикової коробки. Супроводжується експлікацією з назвою кожного зразка. Габаритні розміри пластикової коробки не менше 390х290х50мм. Вага не менше 0,5кг.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися