Модель "Ваги учбові" лабораторні купить по низкой цене со скидкой прайс лист все для НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ Перечень оборудования составлен с учётом требований 137 НАКАЗА доставка по УКРАИНЕ – 1-osvita.com.ua
  • Наш телефон: (068)823 2300, (066)797 7300
  • Модель "Ваги учбові" лабораторні

Модель "Ваги учбові" лабораторні

  • Модель: NL153
  • Бонусні бали: 3
  • Наявність: Є в наявності
370 грн Ціна в бонусних бали: 370


мат

Призначення:

Використовується в початкової школи загальноосвітнього навчального закладу для практичних занять.

Рекомедована кількість: 5 шт.

Склад та технічні характеристики:

Модель для навчання і розуміння понять більше - менше \ легше - важче, а також принципу роботи ваг. Має квадратні пластикові ємності для зважування твердих матеріалів. У комплекті поставляеться рахунковий матеріал у вигляді овощей та набор важків. Матеріал пластик.

*Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектацію і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні і якісні показники не погіршуються. Інформація про товар носить довідковий характер і не є публічною офертою. Переконливе прохання, при покупці навчального обладнання погоджувати з менеджером важливі для Вас характеристики, комплектацію та ціну навчального обладнання.

Відповідає Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 р. №1021 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. №988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа на період до 2029 р.»

Ви дивилися